Tag: vlog

PewDiePie e quan David Dobrik “një sociopat”
Ylli i YouTube, David Dobrik më në fund u kthye në vlogjet e tij të rregullta pas muajsh pushimi mes polemikave të shumta, dhe ndërsa fansat e tij po festojnë rikthimin e tij, PewDiePie e ka bërë të qartë se…
David Dobrik rikthehet me një vlog të çmendur në YouTube
Ylli i YouTube David Dobrik është kthyer zyrtarisht në vlogging, pas muajsh polemikash dhe skandalesh duke bërë që të humbiste mijëra ndjekës dhe bashkëpunime me markat e ndryshme. David Dobrik dikur ishte vlogger i preferuar i YouTube. Duke mbledhur rreth…