Tag: Vlog Squad

David Dobrik rikthehet me një vlog të çmendur në YouTube
Ylli i YouTube David Dobrik është kthyer zyrtarisht në vlogging, pas muajsh polemikash dhe skandalesh duke bërë që të humbiste mijëra ndjekës dhe bashkëpunime me markat e ndryshme. David Dobrik dikur ishte vlogger i preferuar i YouTube. Duke mbledhur rreth…
David Dobrik thuhet se mendon të rikthehet në YouTube
David Dobrik thuhet se tashmë po planifikon një kthim në YouTube gjatë fillimit të vitit 2022, sipas një personi të njohur, me vlogger të gjithë të vendosur për të xhiruar udhëtimin në Hawaii me ekuipazhin e tij në përgatitje të…