Tag: visual concepts

NBA 2K22 Review
Si çdo ekip NBA, Visual Concepts duhet të përgatitet për një sezon tjetër dhe të përpiqet të përmirësojë ekipin e tij dhe ta bëjë formacionin më të fortë. Hyrja e vitit të kaluar kishte të bënte me kalimin drejt pajisjeve…
NBA 2K22 do të sjellë një mode WNBA të përmirësuar
Mënyra WNBA e NBA 2K21 ishte “bazike”, për ta thënë në një mënyrë tjetër paksa e reduktuar, por 2K dhe Visual Concepts synojnë të zbatojnë gjërat në vazhdim. Zhvilluesit kanë përmirësime të hollësishme në "The W" në NBA 2K22 që…
Zbulohet gameplay i parë i WWE 2K22 në trailerin e ri
Video loja WWE 2K22 pritet shumë nga fansat e mundjes. Në vitin 2020, ekskluziviteti anashkaloi lëshimin e tyre vjetor në mënyrë që të përqendrohej në përmirësimin e titullit pasi WWE 2K20 filloi me një pritje të dobët një vit më…
WrestleMania 37 ka zbuluar detaje për lojën e re WWE 2K22
Gjatë WrestleMania 37, Visual Concepts dhe 2K Sports shfaqin promovuesin e parë për lojën e ardhshme WWE 2K22. Në mënyrë tipike, lojtarët e WWE presin që loja tjetër në ekskluzivitetin e WWE 2K të zbulohet rreth SummerSlam, por Visual Concepts…
NBA 2K21 prezanton ‘The City’ mode për next-gen
Midis grafikave super realiste dhe një mode-i të ri WNBA, fansat e basketbollit kanë shumë më shumë për të pritur kur bëhet fjalë për versionet PlayStation 5 dhe Xbox Series X / S të NBA 2K21. Në të mund të…
Gameplay i NBA 2K21 në next-gen ju bën të ndiheni sikur jeni brenda në fushë
NBA 2K21 ka lëshuar trailer-in e parë të gameplay-it next-gen dhe duket shumë i pabesueshëm. Shiheni më poshtë dhe lexoni për më shumë detaje NEXT GEN GAMEPLAY 🤯 #NBA2K21 pic.twitter.com/mLj4kVSFhw— NBA 2K21 (@NBA2K) October 6, 2020 Kapur në një PS5,…
NBA 2K21 Review
Mendimi ynë rreth NBA 2K21 dhe çfarë ne kemi zbuluar rreth saj Ky është një vit i çuditshëm për lojërat sportive, pasi konsolat e gjeneratës së ardhshme do të godasin raftet këtë sezon festash, por shumica e ekskluziviteteve të mëdha…
Vjen update-i i dytë i NBA 2K21
Vëmendje, ballers! Ekipi i Visual Concepts ka vazhduar përpjekjet e tyre në përmirësimin e NBA 2K21 dhe së fundmi ata kanë ndarë patch-in e dytë në PlayStation 4 dhe Xbox One! Ky update sjell rregullime të shumta, duke përfshirë një…