fbpx

Tag: viper

VALORANT provon sërish të përmirësojë Viper në update-in e fundit
Riot Games ka lançuar update-in e fundit që fuqizon Viper dhe Yoru Patch 2.06 është tashmë i disponueshem dhe përfshin përmirësime të dukshme në agjentët e VALORANT, Yoru dhe Viper. Ky patch i ri e bën Viper “vdekjeprurës”, mjaftueshëm për…
Riot do të ndryshojë Viper, Breach dhe Sage në Valorant
Morello ka folur për ndryshimet që pritet të vijnë në të ardhmen në Valorant Duke marrë parasysh se sa të rëndësishëm janë agjentët që zgjedh në Valorant, Riot ende po përpiqet të arrijë balancën në lojë. Për këtë arsye, shumë…
Riot ka planifikuar buffs për Viper në Patch 1.04 të Valorant
Agjentja më e dobët e Valorant duket se do të rikthehet sërish në meta Viper është një prej agjenteve më të dobëta të Valorant, e cila zgjidhet nga vetëm 2% e lojtarëve, me këtë shifër që ulet sa më lartë…
Si të përdorni Viper për të marrë fitore në Haven në Valorant
Ultimate i Viper mund të pozicionhet në 1 vend shumë të mirë për të mbrojtur spike Tashmë që ka 1 muaj që beta e Valorant është lançuar, lojtarët po zbulojnë mënyra të reja për të përdorur në mënyrë sa më…
Riot zbulon më shumë gameplay në Viper në Valorant
"Mirësevini në botën time..." Nëse donit të shihnit më shumë Valorant, sot është dita juaj me fat. Riot Games zbuloi më shumë gameplay për njërën prej agjenteve të lojës, Viper. Ekspertja amerikane e toksinave shihet në një situatë 1v3, ku…