Tag: vinland saga season 2 trailer

Vinland Saga Season 2 sjell një trailer të ri bashkë me datën e lançimit
Anime e Vinland Saga kur erdhi bëri goxha bujë duke I bërë fansat të prisnin me padurim një Season 2 të serisë anime. Dhe më në fund pas disa vitesh Vinland Saga sjell një trailer dhe një poster të ri…