OBSH kërkon që të qëndroni në shtëpi dhe të luani videolojëra
Nëse ka patur ndonjëherë kohë më të përshtatshme për të luajtur lojërat që keni bërë pirg në listë dhe nuk keni patur kurrë kohë më parë, ajo kohë është tani. Nuk mund të mos e keni vënë re që jemi…
10 videolojëra që do ju ndihmojnë të dobësoheni
Kaq pranë vitit të ri sa jemi, ndoshta nuk na shkon në mendje shumë fitness-i, por gjithsesi është e rëndësishme të qëndrojmë të shëndetshëm fizikisht dhe mendërisht. Për të gjithë ata që kanë ndonjë mendje për tu dobësuar këto kohë,…
Donald Trump fajëson videolojërat për masakrat e bëra në SHBA
"Duhet ta ndalojmë ngritjen në kult të dhunës në shoqërinë tonë," Pas dy masakrave që kanë ndodhur përgjatë fundjavës në SHBA, që lanë pas më shumë se 30 të vdekur dhe 50 të tjerë të plagosur, Presidenti Trump ka fajësuar…