Tag: Venom: Let There Be Carnage

Traileri i ri i Morbius tregon rolin e vampirit të Jared Leto
Venom: Let There Be Carnage është shfaqur në kinema tani, Spider-Man: No Way Home do të shfaqet në kinema muajin e ardhshëm, dhe pas kësaj? Është koha e vampirëve. Morbius është filmi i radhës në universin Marvel Spider-Man të Sony…
Tom Hardy njofton planet për Venom 3
Venom: Let There Be Carnage mbërriti në kinema këtë fundjavë, duke shfaqur kapitullin e fundit në historinë kinematografike të Eddie Brock dhe Venom. Filmi me arritje rekord shfaqi Venom të ndërthurte historinë me Cletus Kasady / Carnage (Woody Harrelson), të…
Data e lançimit të Venom 2 zhvendoset me dy javë
Kohët e fundit ka pasur një trend të studiove që vonojnë datat e lançimit të filmave të tyre të mëdhenj, duke e bërë atë të ndihet edhe një herë si Mars 2020. Nuk duhet të jetë surprizë të dëgjosh që…