Tag: Venom 3

Tom Hardy njofton planet për Venom 3
Venom: Let There Be Carnage mbërriti në kinema këtë fundjavë, duke shfaqur kapitullin e fundit në historinë kinematografike të Eddie Brock dhe Venom. Filmi me arritje rekord shfaqi Venom të ndërthurte historinë me Cletus Kasady / Carnage (Woody Harrelson), të…