Tag: Vans

Vans po rriten në popullaritet pas debutimit në Squid Game
Atlete të bardha, tuta sportive dhe kostume të kuqe-rozë mund të bëhen disa nga artikujt më të kërkuar të modës këtë sezon, kryesisht falë seriali të Netflix, Squid Game. Shitjet për Vans të bardha  janë katapultuar 7,800% që nga publikimi…