Tag: valorant act 3

Njihuni me agjentin më të ri të Valorant: Chamber
Riot Games ka zbuluar zyrtarisht agjentin e ardhshëm Valorant, Chamber. Sentinel do të prezantohet me titullin së bashku me Valorant patch 3.10, dy javë pas mbërritjes së Episodit 3 Act 3. Chamber është vendosur të jetë një agjent "i veshur…
Harta e re e VALORANT, Fracture mund të marrë ndryshime së shpejti
Ndërsa nuk ka kaluar shumë kohë që harta më e re e Valorantit, Fracture, bëri debutimin e tij në shoot-erin taktik, duket se tashmë është në një rregullim. Fracture është padyshim harta më unike që Riot Games i ka prezantuar…
Pamjet e para të hartës së re të Valorant, data e lançimit, foto e të tjera
Ndërsa universi Valorant vazhdon të zgjerohet, Riot Games po shton një hartë të re, Fracture. Riot Games kanë triumfuar me krijimin e hartave të tyre deri më tani në Valorant. Nga brigjet me diell të Breeze deri te depot e…
VALORANT update rregullon bugs në hartën e Icebox
Duket sikur shumica e problemeve janë adresuar Harta më e re e VALORANT, Icebox ka kaluar një raund tjetër rregullimesh dhe Riot Games po kërkon të zgjidhë çështjet e fundit në patch-in tjetër, për ta ngritur përfundimisht në Ranked. Duket…
Top 3 agjentët që dominojnë në Icebox VALORANT
Harta e re do të mund të luhet nga të gjithë lojtarët e Valorant më 13 tetor. Sigurohuni që të visheni mirë dhe të merrni dicka te nxehtë me vete sepse harta e re në Valorant po vjen. Harta me…
Valorant zbulon detaje rreth Act 3
Valorant Act 3 pritet të vijë së shpejti dhe Riot po nxjerr në dritë disa detaje se çfarë do të sjellë së shpejti Gjatë ditës së djeshme, account zyrtar i Valorant postoi në Twitter një imazh bashkë me një mesazh…