Tag: Valkyrie

Si të merrni falas skin e Deep Dive Valkyrie në Apex Legends
Valkyrie është një prej legend të fundit që ka ardhur në lojë dhe e cila është tashmë një legend goxha popullor në lojë. Dhe një skin i ri falas për Valkyrie ka dalë të cilin nxitoni ta merrni në Prime…
Kkatamina do të bëhet streamer femër më e klikuar në Twitch
Ylli në rritje i Twitch, Miyoung 'kkatamina' Kim është në prag të thyerjes së një rekordi të numrit të subscribers në platformë, vetëm në vitin e dytë të streaming. Kkatamina filloi streaming në Twitch në maj 2020, dhe që atëherë,…
Një serial i Apex Legends mund të vijë në Netflix
Apex Legends do të ishte idealisht i përshtatshëm për një përshtatje sepse historia prezantohet në histori të shkurtra kinematografike që i paraprijnë çdo sezoni të ri. Këto "Stories from the Outlands" prezantojnë Legjends e reja dhe ndërtojnë botën brenda së…
Zbulohet Apex Legends: Legacy Battle Pass për Season 9
Apex Legends ka shumë përditësime madhore të vendosura për të mbërritur në store kur Sezoni 9 të filloj. Në pritje të kësaj, Respawn Entertainment ka vendosur të ndajë të gjithë informacionin në lidhje me Season 9 battle pass që vjen…
Respawn zbulon se ata tashmë janë duke punuar me karakteret për Apex Legends Sezoni 13 dhe 14
Respawn Entertainment kanë konfirmuar se ata aktualisht janë duke punuar në Legends për Sezonet 13 dhe 14 të Apex Legends, duke konfirmuar sesa lojtarët e battle royale po presin me padurim. Apex Legends ka qenë një sukses i pabesueshëm, duke…
Trailer i Apex: Legacy jep pamjen e parë të aftësive të Valkyrie dhe sneak peek të Bocek Bow
Lojtarët e Apex Legends së shpejti do të jenë në gjendje të eksplorojnë qiellin me legjendën e ardhshme, Valkyrie. Por Respawn dha një vështrim të disa prej përmbajtjeve në sezonin e ardhshëm. Le ti shqyrtojmë. Respawn zbuloi trailer-in e lançimit…