Tag: ufo

Një lojtar zbulon UFO në Gran Turismo 7
Një lojtar i Gran Turismo 7 ka zbuluar ekzistencën e alienëve brenda skenës së garave. Kjo është paksa surprizë, pasi Gran Turismo 7 është një nga simuluesit më të detajuar dhe realist të garave . Gran Turismo 7 ka marrë…
Një lojtar humb ndeshjen e Fortnite në mënyrën më të çuditshme
Një lojtar i pafat i Fortnite humbet një ndeshje "duke vdekur” për shkak të një serie të papritur ngjarjesh të shkaktuara nga një rrëmbyes. Modaliteti Battle Royale i Fortnite është ajo që tërheq shumicën e lojtarëve në lojën mega-popullore të shumëfishtë…
Çdo ndryshim që vjen me Season 7 në Fortnite
Season 7 i Fortnite Chapter 2 ka mbërritur zyrtarisht dhe do të jetë një nga sezonet më të mëdha që kemi pasur për ca kohë, këtu janë të gjitha detajet e shumëpritura. Lançimi i çdo sezoni Fortnite është ai që…
Çfarë mund të sjellë Fortnite Season 7 | Leak
Epic është i njohur për lançimin e lojërave para çdo sezoni të ri të Fortnite, dhe as kësaj here nuk bën përjashtim. Ne e dimë që alienët do t’i shikojmë në lojë dhe ata kanë gjetur disa zbulime mjaft interesante…
UFO-t po kapin lojtarë të Fortnite
Pas shfaqeve të ndryshme, më në fund po i afrohemi azhurnimit të Season 7 të Fortnite pasi UFO-të kanë filluar të shfaqen në hartë. Ja se si funksionojnë ato dhe për çfarë duhet të jeni të kujdesshëm. Season 6 është…
Ushtria Amerikane zbulon një video ku tregohen UFO
Pentagoni po konfirmon se videoja e rrjedhur që shfaqet për të treguar një objekt të panjohur duke fluturuar në qiell është një fenomen ajror i paidentifikuar, ose UAP. Videoja edhe pse paksa e turbulltë tregon një objekt në formë piramide…
CIA poston ​​mijëra dokumente mbi UFO, ja se si t’i lexoni ato
CIA ka deklasifikuar një numër masiv, të dokumenteve në lidhje me vëzhgimet e UFO-ve gjatë 70 viteve të fundit, duke ngjallur entuziazëm midis atyre që duan të besojnë tek alienët dhe zhgënjim midis atyre që duan të gjejnë vërtetimin. Tani…
Një UFO misterioze shfaqet në Apex Legends
I gjithë misteri do të zbulohet kur të vijë Season 7. Diçka e çuditshme është shtuar në qiejt e Apex Legends dhe duket të jetë një UFO tepër misterioze. Siç u vu re nga dataminer-i Shrugtal, UFO-ja është shfaqur në…
GTA Online ka një mision sekret me UFO
GTA Online ka një betejë sekrete biznesi ku ju duhet të futeni brende bazës ushtarake Fort Zancudo, brenda një hangari dhe të merrni disa anije kozmike brenda tij. E gjitha kjo lidhet me konspiracionet e gjata të lojës kur vjen…
Pentagon thuhet se ka gjetur “automjete jashtëtokësore që nuk janë pjesë e tokës”
Në Mars, astrofizikani Eric W. Davis, i cili kaloi vite duke punuar si konsulent për programin UFO të Pentagon dhe tani është një kontraktues mbrojtjeje, dha një konferencë të klasifikuar në Departamentin e Mbrojtjes për atë që ai e quajti…