Tag: UEFA

GameON parashikoi fitoren e shqiptarëve të Zvicrës kundër Francës
Gjatë mbrëmjes së djeshme u zhvillua një ndër ndeshjet kryesore të UEFA Euro 2020 e cila ishte ajo midis Francës dhe Zvicrës. Zvicra arriti të kthente një disavantazh prej 2 golash kundrejt "Gjelave" francezë dhe e çoi ndeshjen në kohë…
Sipas kreut të ECA, Fortnite & Taylor Swift janë konkurentët e futbollit
Një figurë e rëndësishme në futbollin Europian ka marrë në konsideratë konkurencën e Fortnite. Sado që ju mund të mendoni se Fortnite nuk është një temë bisede në një event për industrinë e futbollit, është vërtetuar e kundërta. Në World…