Tag: ubisoft forward

Zbulohet se kur do të vijë ‘remake’ i Prince of Persia: The Sands of Time
Fillimisht për t’u lëshuar në 18 Mars të këtij viti, Prince of Persia: The Sands of Time Remake tani është vendosur të nisë në 2022, konfirmoi Ubisoft përmes Twitter zyrtar i Prince of Persia. Nuk ka asgjë më specifike se…
Rainbow Six Quarantine i ka ndryshuar emri zyrtarisht … për arsye që i kuptoni vetë
Spin-off Rainbow Six Siege i përqendruar në PvE i Ubisoft tani njihet si Rainbow Six Extraction. Fillimisht, loja u njoftua me emrin ‘Rainbow Six Quarantine’ në 2019, ku titulli më vonë u bë i njohur si Rainbow Six Parasite por…
Just Dance 2021 zbulon 9 këngë të reja, përfshirë Eminem dhe The Weeknd
Just Dance 2021 do të vijë këtë vit në Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X dhe Google Stadia dhe Ubisoft zbuloi këngët e reja që do i shtohen lojës gjatë eventit të Ubisoft Forward. Nëntë…
Gods & Monsters do të vijë si Immortals Fenyx Rising
Immortals Fenyx Rising është loja më e re open-world e Ubisoft me Meduza, Zota Grek dhe Kimera Loja e quajtur më përpara Gods & Monsters dhe tani e quajtur Immortals Fenyx Rising na tregoi gjatë Ubisoft Forward një trailer të…
Ja çfarë solli eventi i Ubisoft Forward
Ubisoft Forward sjell sporte ekstreme, zotat grek dhe më shumë Mbrëmjën e djeshme Ubisoft prezantoi një tjetër prej eventeve të tij Forward ku kompania prezantoi disa nga lojërat e saj dhe dha akoma më shumë detaje mbi lojërat të cilat…
Scott Pilgrim vs the World: The Game rikthehet zyrtarisht këtë vit
Scott Pilgrim vs the World: The Game është një këndvështrim i këndshëm i aksionit të tipit old-school në stilin e klasikve të NES si: River City Ransom dhe Double Dragon. Ajo u lançua në 2010, por vetëm në dyqanet e…
Një tjetër Ubisoft Forward do të mbahet në shtator, me shumë gjasa për Rainbow Six Quarantine
Quarantine dhe Gods & Monsters janë planifikuar të lançohen përpara marsit të 2021. Ubisoft Forward i ardhshëm do të mbahet në shtator. Kjo u konfirmua sot nga kompania gjatë mbledhjes së saj për fitimet e Q1. Nuk u dha asnjë…
Ju do të merrni Watch Dogs 2 falas edhe nëse nuk bëtë dot log in për Ubisoft Forward
Javën e shkuar Ubisoft njoftoi se kushdo që shikonte Ubisoft Forward do të merrte një kopje falas të Watch Dogs 2, por e vetmja mënyrë që kjo të funksiononte ishte që të bëje log in në Uplay dhe ta shikoje…
Gjithçka ndodhi ditën e djeshme në Ubisoft Forward
Pavarësisht vështirësive të ndryshme që Ubisoft ka hasur, përsëri kjo kompani na surprizon si çdo herë. Pavarësisht se COVID-19 ka shtyrë ose anulluar shumë evente të botës së gaming, Ubisoft nuk është ndikuar shumë nga kjo gjë. Mbrëmjen e djeshme…
Shihni Ubisoft Forward dhe merrni Watch Dogs 2 falas
Watch Dogs 2 do të jetë falas për tu luajtur gjatë vitrinës së ardhshme dixhitale të Ubisoft Ubisoft do të dhurojë Watch Dogs 2 në PC falas gjatë eventit Ubisoft Forward këtë fundjavë. Thjesht regjistrohu në llogarinë tënde Uplay gjatë…