Tag: Tyron Woodley

Jake Paul dhe Tyron Woodley u akuzuan për manipulim të ndeshjeve të boksit
Ndeshja e Jake Paul me Tyron Woodley ka përfunduar, por ka pasur disa akuza se rezultati i saj nuk do të ishte kurrë në dyshim. Qoftë në mediat sociale apo brenda komnitetit të boksit, Jake Paul është bërë një qendër…
Jake Paul mund Tyron Woodley në ndeshjen e tyre të boksit
Jake Paul mposhti ish-kampionin e UFC në peshat e lehtëa, Tyron Woodley pas një paraqitje mbresëlënëse tetë raunde, duke i treguar botës se ai me të vërtetë është një boksier profesionist. Jake Paul hyri në ndeshje si favorit i qartë,…
Logan Paul parashikon se Jake do të fitojë lehtësisht ndaj Tyron Woodley gjatë ndjeshjes së boksit
Vëllai i Jake Paul, Logan Paul, ka parashikuar se Jake do të fitojë në boksin e tij të ardhshëm me Tyron Woodley duke e rrëzuar atë në raundin e parë në atë që do të ishte një shqetësim mahnitës. Vitin…
Jake Paul & ish-kampioni i UFC Tyron Woodley bien dakord për një ndeshje boksi
YouTuber-i Jake Paul do të ndeshet me ish-kampionin e UFC-së Tyron Woodley pasi të dy arritën një marrëveshje për një ndeshje boksi që do të ndodhte në fund të gushtit. Vëllai i vogël Paul ka tunduar atletët e yjeve nga…