Bird Box: Netflix tregon shifrat e shikueshmërisë për javën e parë
Bird Box, filmi më i ri i Netflix me Sandra Bullock, është parë nga më shumë se 45 milionë llogari Netflix gjatë vetëm shtatë ditëve të para. Sipas Netflix, saktësisht 45,037,125 llogari kanë parë filmin në javën pas debutimit të tij…
Netflix po mendon për më shumë sezone për The Witcher
Megjithëse seritë e The Witcher nuk kanë filluar ende, Netflix tashmë po mendon për një të ardhme më të gjerë. Raportet aktuale tregojnë se Netflix po konsideron transmetimin e më shumë sezoneve. Megjithatë, një konfirmim zyrtar në këtë drejtim është…
Bumblebee është filmi më i mirë Transformers që nga viti 1986
Me largimin e Michael Bay nga karrigia e regjisorit dhe zëvendësimin e tij me Travis Knight dhe një skenariste të re si Christina Hodson, duket se në Transformers ka arritur një erë e re. Ka shumë aksion mes betejës Autobot…
Brie Larson, shpëtimtarja e Avengers në trailer-in e ri të Captain Marvel
“Dëshironi të dini se çfarë jeni në të vërtetë?” Kjo është një pyetje e paraqitur për Carol Danvers (Brie Larson) në trailer-in e dytë të Captain Marvel. Dhe kjo është një pyetje të cilën fansat e Marvel i kanë bërë…
Shihni trailer-in e ri të Spider-Man: Into the Spider-Verse
Trailer i ri me një kostum të avancuar. Pas lëshimit tepër të suksesshëm të Spider-Man-it të Insomniac Games në PS4, njeriu i merimangës është në krye të argëtimit të ditës. Trailer i ri i Spider-Man: Into the Spider-Verse vjen menjëherë…
Fantastic Beasts: Grinderwald’s Crime : Shfaqet trailer-i i dytë
Në trailer-in e dytë të Fantastic Beasts: Grindelwald's Crime ju provoni një shije të filmit të ri. Këtë herë, Newt Scamander dhe Albus Dumbledore, ndër të tjera, në Nju Jork, Londër dhe Paris. Lëshimi teatral është planifikuar për në 15…
Creed 2: Shfaqen pamjet e reja të Dragos në trailer-in e ri të filmit
Pjesa më e madhe e trailer-it përqendrohet në përgatitjen e lodhshme të Adonis Creed për përballjen, si dhe në ndryshimin e dinamikës së jetës së tij personale për shkak të të dashurës së tij shtatzënë, e luajtur nga Tessa Thompson.…
Arrin trailer-i më i fundit i Bumblebee
Trailer-i i fundit i lëshuar për Bumblebee ka arritur. Filmi është spin-off i parë i serisë Transformers dhe fokusohet në aventurat e hershme të Autobot-it tonë të dashur. Në film do të jenë Hailee Steinfeld dhe ylli i  WWE John Cena.…
Joker: Kështu do të duket makeup-i i Joaquin Phoenix
Më parë gjatë këtij muaji, regjizori i Hangover, Todd Phillips, filloi prodhimin e filmit të tij të pavarur Joker, duke zbuluar një fotografi të aktorit kryesor, Joaquin Phoenix, por nuk ishte shfaqja tipike e karakterit tuaj nga komikët. Imazhi tregoi Phoenix…
Shihni dhe shijoni trailer-in e parë madhështor të Captain Marvel
Ju prezantojmë me Carol Danvers në trailer-in e Captain Marvel. Trailer-i i parë për filmin e ardhshëm të Universit Marvel është këtu. Pamjet e para të Captain Marvel sapo mbërritën në zyrat e GameON Albania dhe mund të themi që…