Zbulohen detajet dhe veçoritë e para të Forza Motorsport 8
Hidhini një sy asaj çfarë pritet të vijë në lojë Zhvilluesit Turn 10 ka zbuluar detajet e para për lojën e ardhshme Forza Motorsport, e cila pritet të quhet Forza Motorsport 8. Duke folur në stream-in mujor të komunitetit, drejtori…