TSM largohet nga Worlds 2020 pas humbjes ndaj Fnatic
Kampionët e LCS janë eliminuar nga Worlds 2020 Java e dytë të fazës së grupeve Worlds 2020 përfundoi herët për TSM. Skuadra e LCS u eliminua nga Kampionati Botëror i League of Legends pas një humbjeje brutale ndaj Fnatic. Humbja…
Fnatic mund TSM në ndeshjen e parë LoL Worlds 2020
Ja se cfar ka ndodhur ndeshjen e pare ne World's 2020 Organizatat e League of Legends, Fnatic dhe Team Solomid u përballën në një ndeshje shumë të pritur në Ditën 1 të fazës së grupeve të Kampionatit Botëror 2020, me…