Tag: Trinity

Trailer i Matrix 4 shfaq Keanu Reeves si Neo
Traileri i parë i The Matrix 4 është lançuar. Duke shfaqur rikthimin e Neo të Keanu Reeves, Trinity të Carrie-Anne Moss dhe një mori fytyrash të reja, ndjekja e drejtuar nga Lana Wachowsk, tani e titulluar zyrtarisht The Matrix:Resurrections, na…
Matrix 4 do të vijë zyrtarisht me Keanu Reeves dhe Carrie-Anne Moss
Neo supozohet të jetë i vdekur ..(?) Filmi i Matrix e pati daljen e tij përpara 2 viteve dhe ishte një fenomen i vërtetë në industrinë kinematografike. Dy filma të tjerë pasardhës të të parit e ndoqën historinë në luftën…