Tag: travis scott

PewDiePie kritikon Travis Scott rreth incidentit në koncertin e fundit
Reperi i njohur Travis Scott është nën kritika pasi nuk e ndaloi performancën e tij live në Astroworld kur një rrëmujë po ndodhte mes publikut ku humbën jetën 8 persona dhe disa të tjerë të plagosur. Scott ka publikuar një…
GTA RP është aq i madh saqë edhe LeBron James dhe Travis Scott po luajnë
Grand Theft Auto RolePlay është bërë një argëtim i preferuar për shumë lojtarë nga komunitete të ndryshme duke përmendur këtu edhe disa nga yjet më të mëdhenj në botë si LeBron James, Travis Scott dhe shumë më tepër. Serverat GTA…
Skin-i i Travis Scott do të kthehet në Fortnite
Sipas leaks të fundit nga dataminers, Travis Scott ishte gati të bënte një kthim në item shop të Fortnite, një lëvizje që i bëri të gjithë fansat të ngazëllyer. Update 15.20 për Fortnite sapo mbërriti dhe ky informacion ishte një…
Travis Scott mendohet të ketë fituar $20 milionë për koncertin e Fortnite
Eventi online ishte një sukses i vërtetë. Koncerti virtual i Travis Scott në Fortnite ishte i madh në shumë mënyra. Vetë Scott ishte si një titan gjatë eventit, që solli 12.3 milion lojtarë të Fortnite në lojë për ta ndjekur.…
Videoja e re e Travis Scott me PS5 është si një film i shkurtër
Për të shoqëruar lançimin e PS5, rap-eri Travis Scott bëri një video 10 minuta duke festuar konsolën e re. Videoja e quajtur: “A Travis Scott + Cactus Jack Experience - PS5: Unboxing Reimagined,” nuk është fort shumë si një unboxing,…
Travis Scott i bashkohet PlayStation si “partner krijues strategjik”
Cactus Jack dhe PS5 bashkohen së bashku. Travis Scott do i bashkohet familjes së PlayStation si "partner krijues strategjik", njoftoi Sony sot. Sony tha se është "pasioni i përbashkët për gaming dhe kreativitetin" me Travis Scott, që ka sjellë në…
Ja çfarë ndodhi në koncertin e Travis Scott në Fortnite
Travis Scott mbajti koncertin e parë në Fortnite mbrëmë, duke sjellë hapjen e Astronomical dhe duke ju dhënë lojtarëve një kujtim që nuk kanë për ta harruar. Pasi countdown-i i koncertit vajti në zero, disa anije kozmike filluan të vinin…
Guida për sfidat e Astronomical në Fortnite
Siç mund ta dini, eventi i Travis Scott në Fortnite ka filluar dhe bashkë me të kanë ardhur edhe tre sfida të Astronomical. Ju duhet ti plotësoni ato për të për të marrë Rage emote. Më poshtë do të gjeni…
Fortnite vendos rekord të ri lojtarësh me koncertin e Travis Scott
Fortnite ka lënë një impakt të madh në zhanrën e battle royale dhe në industrinë e videolojërave. Mekanikat e building në lojë, eventet dhe crossover-at e shpeshta e kanë bërë atë një nga free-to-play më të mirat e të gjitha…
Ja ku mund të gjeni Astro Heads në Fortnite
Fortnite dhe Travis Scott janë duke mbajtur një seri të veçantë koncertesh në lojë, përgjatë një periudhe tre ditore dhe gjërat fillojnë zyrtarisht sot. Si pjesë e këtij eventi ka sfida të reja që mund të plotësohen, cosmetics si skini…