Tag: trade up

Bitcoin rikthehet pas rënies masive të cryptocurrency ditën e djeshme
Tregjet e Crypto mbetën të dalgëzuara dhe kthyen disa nga fitimet e tyre të Enjten pasi Departamenti i Thesarit i SHBA bëri thirrje për pajtueshmëri më të fortë të taksave brenda hapësirës. Ndërsa investitorët përpiqeshin të kuptonin përplasjen e të…
Sparkles shpenzon $15,000 për një skin të rrallë në CS:GO
Ai po kërkonte të blinte StatTrak AK47 Fire Serpent Factory New Të bësh trade up skine armësh në CS:GO është një prej mënyrave më pak të përdorura për të marrë skins. Duke marrë 10 skins nga një koleksion specifik, lojtarët…