Tag: total war

Total War: Warhammer 2 do të vijë falas këtë fundjavë
Total War: Warhammer 2 do të vijë falas këtë fundjavë Total War: Warhammer II është falas tashmë në Steam dhe do të vazhdojë të jetë edhe për dy ditët e ardhshme. Nëse iu pëlqen loja, ju mund ta blini atë…
Sega do të njoftojë një lojë AAA në Gamescom 2019
Gjithsesi loja nuk është nga zhvilluesit e Total War. Për pak javë do të kemi Gamescom 2019 dhe le të themi se këtë vit do të ketë shumë gjëra që mund të presim nga evenimenti. Krahas faktit që në të…