Tag: total war: warhammer 2

Total War: Warhammer 2 do të vijë falas këtë fundjavë
Total War: Warhammer 2 do të vijë falas këtë fundjavë Total War: Warhammer II është falas tashmë në Steam dhe do të vazhdojë të jetë edhe për dy ditët e ardhshme. Nëse iu pëlqen loja, ju mund ta blini atë…
Total War: Warhammer 2 është falas në Steam gjatë fundjavës
Loja e mrekullueshme strategji e Creative Assembly, Total War: Warhammer 2 është falas për tu luajtur në Steam gjatë gjithë fundjavës. Në fakt ajo është falas që tani, mund të shkoni ta luani. Të gjitha "free-DLC" të  Total War: Warhammer…