Tag: Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

PlayStation Plus sjell lojëra shtesë për muajin Gusht
Loja më emocionuese e PlayStation Plus është i gjithë seriali Yakuza, duke përfshirë Yakuza: Like a Dragon i vitit 2020. Ndërsa të tjerët në seri (Yakuza 0, Yakuza Kiwami, Yakuza Kiwami 2 dhe Yakuza 3, 4, 5 dhe 6) do…
Kjo mund të jetë loja e re falas në Shtator për PlayStation Plus
Një nga lojërat falas të PlayStation Plus për Shtator 2021 duket se është shfaqur në internet dhe është e drejtë të thuhet se është një lojë shumë më e mirë në krahasim me ato të muajit të kaluar. Lojërat falas…
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 do të vijë në Qershor në Switch
Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, mjeshtri i mirënjohur i vitit të kaluar në skateboard, më në fund duket se do të vijë në Switch në 25 Qershor. Një njoftim ky mjaft i këndshëm nga studioja e Skylanders Vicarious…
Shikoni Jack Black të luajë veten në Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
Ndoshta gjëja më e bukur që do shikoni sot. Reagimi i Jack Black kur luan veten e tij në  Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 është lloji i krenarisë dhe vetëkënaqjes që të gjithë shpresojmë ta arrijmë në jetën…
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 demo bëhet e disponueshme nesër
...për ata që i bëjnë pre-order lojës. Një trailer i ri ka dalë në sipërfaqe përmes kanalit zyrtar të Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 në YouTube. Kjo video është për Warehouse Demo, që pritet të publikohet nesër. Ata që…