Tag: Tomura Shigaraki

My Hero Academia zbulon trailer e Season 6
My Hero Academia është drejt fundit të manga dhe një trailer i ri për Season 6 e serisë anime ka ardhur. Mesa duket gjërat kanë filluar të lëvizin dhe një luftë e madhe po vjen. Dhe ky trailer na tregon…
My Hero Academia zbulon aleatin e All For One
SPOILER ALERT My Hero Academia ka zbuluar aleatin më të afërt të All For One me episodin më të ri të serialit! Sezoni i pestë tani është në mes të njëarc të posaçëm të përqendruar tek personazhet antagonist, gjithçka rreth…
Fundi i episodit të My Hero Academia na përgatit për një luftë të madhe
Anime e Season 5 të My Hero Academia ka hyrë tashmë në arc. My Villain Academy dhe episodi më i fundit i anime ma prezanton me një luftë tjetër të madhe. Dhe sa për t’iu kujtuar, më poshtë do të…
Ky mund të jetë episodi më i trishtueshëm i My Hero Academia
My Hero Academia theu zemrat e fansave në episodin më të ri të Sezonit 5! Para se anime të fillojë zyrtarisht arc përfundimtar të sezonit të pestë duke u fokusuar tërësisht në atë që Tomura Shigaraki dhe antagonistët e tjerë…