Tag: tom holland

Traileri i Spider-Man: No Way Home mund të vijë këtë javë
Sipas një raporti të ri, Spider-Man: No Way Home mund të publikojë trailerin e tij të parë këtë javë. Në tetor, një ekzekutiv i marketingut i Sony Pictures Entertainment tha se një trailer me pamjet e para ende i pa…
Zbulohet titulli përfundimtar i Spider-Man 3
Treshja fantastike e Spider-Man 3 bënë një rreng me të gjithë internetin dhe fansat e Marel, duke u shtirur sikur zbuluan titullin e filmit. Gjithsesi, pasi na e morën vëmendjen të gjithëve, përmes instagramit të Tom Holland mësuam titullin zyrtar…
Tom Holland theu kompjuterin kur zbuloi se ishte përzgjedhur si Spider-Man
Tom Holland ishte aq i emocionuar kur zbuloi se ishte përzgjedhur për të luajtur Spider-Man, sa që theu kompjuterin. Në një intervistë të mbajtur së fundmi Holland detajoi fillimet e tij në rolin e Spider-Man, përfshirë këtu edhe audicionin e…
Tom Holland ndan pamjet e para të xhirimeve të Spider-Man 3
Tom Holland, Spider-Man-i i famshëm i Marvel, ka postuar pamjet e para të xhirimeve në setin e filmit Spider-Man 3, bashkë me një teaser për të. Pas lodhjeve të mëdha që u kaluan për ta sjellë këtë film, me gjithë…
Tom Holland konfirmon se xhirimet e Spider-Man 3 kanë filluar
Një javë pasi mbaroi të gjitha detyrimet e tij me Uncharted dhe pasi patëm mundësi të shihnim pamjen e parë të Tom Holland si Nathan Drake, aktori është gati për projektin e tij të ardhshëm. Cili është ky? Sigurisht që…
A do të shohim Tobey Maguire dhe Andrew Garfield në Spider-Man 3?
Hedhja në skenë e Benedict Cumberbatch si Doctor Strange për "Spider-Man 3" me Tom Holland, ndezi plotësisht teori dhe thashetheme që Marvel Studios dhe Sony Pictures kanë zgjedhur të ecin në rrugën e "Spider-Verse". Ditët e fundit, megjithatë, kanë qarkulluar…
Aktori origjinal i Nathan Drake ka një mesazh për Tom Holland në filmin e Uncharted
Aktori Nolan North, që është dublanti i personazhit të Nathan Drake në lojërat e Uncharted, ka dërguar një mesazh për Tom Holland dhe Mark Whalberg tani që ata kanë filluar punën me filmin e Uncharted. Filmi i Uncharted ka patur…
Konfirmohet data e xhirimeve për Spider-Man 3
Tom Holland ka konfirmuar se Spider-Man 3 do i fillojë xhirimet në fillim të korrikut, duke thënë se vazhdimi i historisë është "një çmenduri totale". Në një intervistë, Holland ju kërkua të konfirmonte nëse do të ishte protagonisti i një…
Antonio Banderas do i bashkohet Tom Holland në Uncharted
Xhirimet do të fillojnë për pak ditë. Filmi i Uncharted ka kaluar shumë peripeci së fundmi. Pas një periudhe që mbeti pa regjizor, tashmë më në fund e dimë se Ruben Fleischer (Venom) do të ulet në karrigen e regjizorit.…
Tom Holland dhe Chris Pratt duan të fillojnë një lojë Dungeons & Dragons me kastin e Avengers
Tom Holland dhe Chris Pratt mund të fillojnë një super skuadër së shpejti, të vendosur në botën e Dungeons & Dragons. Në premierën botërore për Onward, filmi i ri i animuar i Pixar, Holland u pyet nëse e kishte luajtur…