Tag: Tom Hardy

Venom 3 mund të jetë paraqitja e fundit e Tom Hardy
Tom Hardy ka ndarë një vështrim të Venom 3 i cili është në zhvillim, së bashku me një supozim mjaft të fortë se kjo është paraqitja e fundit e aktorit si antiheroi klasik. Hardy, i cili luajti Eddie Brock/Venom në…
Sezoni 6 i Peaky Blinders tashmë ka një datë publikimi
Sezoni 6 i Peaky Blinders më në fund ka një datë publikimi dhe është vetëm çështje javësh nga dalja e fundit e Tommy Shelby në ekran do të mbërrijë më 27 shkurt në BBC në Mretërinë e Bashkuar. Data e…
Prodhuesit e James Bond konfirmojnë se Idris Elba mund të jetë 007
Tani që Daniel Craig është larguar nga roli i James Bond pas një ecurie të pabesueshme 15 vjeçare, fansat janë të dëshpëruar të dinë se cili aktor do të marrë çelësat e Aston Martinit më pas. Një numër emrash të…
Venom i Tom Hardy iu bashkua MCU
Marvel Cinematic Universe po bëhet gjithnjë dhe më i madh. Ka gjithnjë e më shumë heronj dhe të lig që i bashkohen botës, dhe mes tyre ka disa fytyra që nuk do të prisnit kurrë t'i shihnit. Sigurisht me publikimin…
Tom Hardy njofton planet për Venom 3
Venom: Let There Be Carnage mbërriti në kinema këtë fundjavë, duke shfaqur kapitullin e fundit në historinë kinematografike të Eddie Brock dhe Venom. Filmi me arritje rekord shfaqi Venom të ndërthurte historinë me Cletus Kasady / Carnage (Woody Harrelson), të…
Data e lançimit të Venom 2 zhvendoset me dy javë
Kohët e fundit ka pasur një trend të studiove që vonojnë datat e lançimit të filmave të tyre të mëdhenj, duke e bërë atë të ndihet edhe një herë si Mars 2020. Nuk duhet të jetë surprizë të dëgjosh që…
Lançohet trailer i Venom 2: Let There Be Carnage
Eddie Brock dhe shoqëruesi i tij Vennnuuumm janë rikthyer dhe po aq të çuditshëm si dhe më parë në trailer-in e parë për Venom: Let They Be Carnage. Së bashku me heroin tonë, teaser-i na jep një vështrim në Carnage,…
Sony konfirmon Venom 2 së bashku me një datë publikimi
Pas suksesit të filmit të fundit Sony / Marvel Venom, duket se Sony po përgatitet që tani për një pjesë te dytë. Variety thotë se Sony ka bërë negociata me skenaristin e Venom Kelly Marcel për një rikthim të Venom…