Tag: Tom Ellis

Sezoni 6 i Lucifer, gjithçka që duhet të dini
Sezoni 6 i Luciferit mund të mos vijë në Netflix në gusht 2021, por duket se pritja për sezonin përfundimtar të shfaqjes është shumë më e shkurtër sesa shumë fansa parashikonin. Më 24 korrik, ylli i Lucifer Tom Ellis u…
Trailer i ‘Lucifer’ për sezonin 5 pjesa e dytë, premierë më 28 maj
Netflix publikoi sot trailer-in për Lucifer pjesën e dytë të sezonit 5, i cili debuton globalisht në 28 maj. Bazuar në një personazh të DC Comics të krijuar nga Neil Gaiman, Sam Kieth dhe Mike Dringenberg, seria e famshme e…