Tag: tom clancy’s Ghost recon

Ubisoft mbyll projektin me NFT por do të testojë lojëra të tjera
Dje, Ubisoft njoftoi se Ghost Recon Breakpoint nuk do të merrte përditësime të mëtejshme të përmbajtjes, akti përfundimtar për një lojë që kishte një nisje jashtëzakonisht të çrregullt dhe nuk e gjeti kurrë audiencën e saj. Ai gjithashtu përfundoi duke…
Ghost Recon Frontline është një “kopje” e Warzone sipas Insider
Closed Beta e Tom Clancy's Ghost Recon: Frontline u zhvillua gjatë fundjavës që kaloi duke iu dhënë mundësinë disa lojtarëve që të provojnë battle royale e ri të Ubisoft. Dhe sipas tyre dhe shumë insiders, Frontlitne është një “kopje” e…
Ghost Recon Breakpoint sjell Operation Motherland update në 2 Nëntor
Ghost Recon Breakpoint i Ubisoft do të marrë një përditësim të ri Operation Motherland javën e ardhshme, duke përfshirë mënyra të reja loje dhe më shumë. Është një përditësim mjaft thelbësor. Shtimi i titullit është një game mode i ri…