Tag: tom clancy

Lojërat nga Ubisoft janë falas për tu shkarkuar tani
Ubisoft ka vendosur të festojë shpalljen free to play të Ghost Recon Frontline duke bërë një mori përmbajtjesh klasike të Ghost Recon plotësisht falas për t’u shkarkuar. Ubisoft zbuloi zyrtarisht pjesën e fundit në serinë taktike të shooters ushtarakë. Ghost…
Splinter Cell na sjell pamjet e Sam Fisher në serialin e animuar
Fansat e videolojërave Tom Clancy sapo morën pamjen e tyre të parë në Sam Fisher në serinë e re të animuar Splinter Cell nga Netflix. Shërbimi streaming aktualisht po pret një ngjarje pesë-ditore falas, të quajtur Geeked Week, e cila…
Ubisoft njofton një lojë të re falas nga universi i Tom Clancy, Heartland
Ubisoft ka njoftuar Tom Clancy's The Division: Heartland, një lojë pa pagesë për PC, PlayStation dhe Xbox diku në mënyrë të paqartë në "2021-22". Është duke u zhvilluar nga studioja Ghost Recon Red Storm Entertainment dhe ju tashmë mund të…
Një spinoff single-player i Division është i mundur në të ardhmen
Historia e The Division e Tom Clancy është e përcaktuar sigurisht. Shoqëria amerikane është përmbysur pas lëshimit të Green Virus dhe një njësi sekrete e specializuar me agjentë është aktivizuar për të kthyer atë që është humbur. Problemi është se…
The Division 2 do i çojë lojtarët në Manhattan vitin e ardhshëm
Tre episode falas do të vijnë nga fillimi i 2020s, duke ju çuar në Manhattan. Gjatë konferencës së Ubisoft në E3, Terry Spier, drejtori kreativ i The Division 2 u ngjit në skenë për të na dhënë më shumë detaje…
The Division 2 do të jetë falas nga 13-16 qershor
The Division 2 i Tom Clancy do të ketë një periudhë kohore falas për lojtarët, midis datave 13 deri në 16 qershor. Kjo u njoftua nga Terry Spier, Drejtori Krijues në Red Storm të Ubisoft, gjatë konferencës së E3. Ai…
Ubisoft konfirmon si padashje një lojë të re Splinter Cell në Twitter
Fansat kanë kohë që janë duke kërkuar për lojën e rradhës të Splinter Cell. Ubisoft ka qenë përgjithësisht i fshehtë rreth konfirmimit të saj, por drejtori krijues sapo e zbuloi atë hapur për të gjithë botën. Të gjithë po prisnim…
Ghost Recon Breakpoint do të kërkojë lidhje të vazhdueshme interneti
Jo më larg se dje loja më e re e serivce Ghost Recon, Ghost Recon: Breakpoint u zbulua për botën. Loja do të vijë në PS4, Xbox One dhe PC këtë tetor. Ubisfot konfirmoi se loja nuk do të jetë…
Jon Bernthal, nga The Punisher do të luajë antagonistin në Ghost Recon: Breakpoint
Ghost Recon: Wildlands e Tom Clancy ishte një nga videolojërat më të shitura të 2017s dhe një vazhdim i lojës military shooter është në rrugë e sipër. Pjesa interesante këtu është që do të përfshijë dikë që të gjithë e…
Përveç Fortnite S9 mund të presim dhe zbulimin e Ghost Recon në 9 maj
Ubisoft i fton të gjithë në eventin që po pregatitet. Siç e kishim spekuluar të gjithë, Ubisoft do të sjellë diçka të re në lidhje me lojën Ghost Recon. Së fundmi kompania hodhi shenja drejt një loje të re dhe…