Tag: thor

Trailer i parë i Thor: Love and Thunder sjell plot surpriza
Pas një pritje goxha të gjatë, Thor: Love and Thunder na sjell trailer e parë të këtij filmi i cili na tregon mbi aventurat e reja të Thor të mbushur plot me surpriza. Trailer i ri i Thor: Love and…
Episodi 7 i What If…? zbulon “Party Thor”
Spoiler Alert What If…? po sjell për fansat "Party Thor" në episodin 7. Ka qenë një udhëtim i gjatë me shfaqjen e Disney+ deri tani dhe njerëzit kanë shijuar udhëtimin. Sidoqoftë, kompania sapo hodhi një vështrim në episodin e ardhshëm…
Tom Hiddlestone do që të luajë përgjithmonë rolin e Loki
Loki i Tom Hiddleston ka qenë prej kohësh një kërkesë thelbësore në Universin Kinematik të Marvel dhe padyshim një nga personazhet më të rëndësishëm të tij. Për herë të parë duke u shfaqur si Zoti Norvegjez i Mischief deri në…
Këto janë të gjitha serialet dhe filmat e ardhshëm të Marvel
Ka kaq shumë filma të ardhshëm nga Marvel dhe shfaqje televizive të Disney Plus, dhe duket se lista zgjatet çdo ditë. Ne kemi përmbledhur listën përfundimtare me datat e konfirmuara të transmetimit të filmave.  Kjo eksperiencë plot me aventura do…
Seriali i Loki nga Marvel do të dalë 2 ditë më herët seç pritej
Loki, seriali i ardhshm i Disney Plus rreth zotit mashtrues dhe vëllait të Thor, do të dalë pak më herët sesa ishte planifikuar. Fillimisht data e premierës është zhvendosur në 9 qershor,dhe më pas u ndryshua për në 11. Seriali…
Si të merrni çekiçin e Thor në Fortnite
Fortnite Season 4 është lançuar dhe një nga items që mund të merrni në sezonin e ri me tematikën e Marvel është çekiçi i Thor. E bukura është që vetëm personazhe të caktuara mund ta përdorin atë. Ja çdo gjë…
Çekiçi i Thor ka ardhur në Fortnite, ja si mund ta gjeni
Pas një fundjave plot me comic books për të lexuar, crossoveri Fortnite x Marvel po fillon të manifestohet në lojë përpara lançimit të Season 4. Çekiçi i Thor ka ardhur në hartë, duke e konfirmuar praktikisht se heroi do të…
Leaks sugjerojnë ardhjen e Thor në Fortnite
Leaks-at e fundit e bëra në lojë kanë sugjeruar se crossover-i i ardhshëm i Fortnite do të fokusohet në Thor. Një tjetër personazh i Marvel që thjesht i futet Fortnite, sepse pse jo. Në këtë pikë mund të presim gjithçka.…
Thor: Love and Thunder do të nisë xhirimet në fillim të 2021
Vazhdimi i Thor: Ragnarok do të vijë në 2022. Raportohet se Thor: Love and Thunder do të fillojë xhirimet në pak muaj. Kjo sipas protagonistes Natalie Portman. Portman tha në një intervistë përmes Instagram live se: "do të xhirojnë në…
Mighty Thor është heroina që do i zërë vendin Thor në Love and Thunder
Do të jetë personazhi i Jane Foster (Natalie Portman), ajo që do të ngrejë Mjolnir në Thor: Love and Thunder. Le ti themi lamtumirën Thor pasi një superheroinë e re ka ardhur për ti zënë vendin. Gjatë panelit të Marvel…