Tag: Thor: Love and Thunder

Trailer i parë i Thor: Love and Thunder sjell plot surpriza
Pas një pritje goxha të gjatë, Thor: Love and Thunder na sjell trailer e parë të këtij filmi i cili na tregon mbi aventurat e reja të Thor të mbushur plot me surpriza. Trailer i ri i Thor: Love and…
Thor: Love and Thunder do të nisë xhirimet në fillim të 2021
Vazhdimi i Thor: Ragnarok do të vijë në 2022. Raportohet se Thor: Love and Thunder do të fillojë xhirimet në pak muaj. Kjo sipas protagonistes Natalie Portman. Portman tha në një intervistë përmes Instagram live se: "do të xhirojnë në…
Këto janë datat finale për filmat e Spider-man, Doctor Strange 2 dhe Thor: Love and Thunder
Tregoni durim. Pas Black Widow, The Eternals dhe Captain Marvel 2, Marvel, në bashkëpunim me Disney dhe Sony, njoftoi disa vonesa të tjera kinematografike për shkak të coronavirus. Specifikisht mësuam datat e reja për dy Spider-Man-at e ardhshëm dhe gjithashtu…
Vin Diesel sugjeron se Guardians Of The Galaxy do të jenë në filmin e ri të Thor
A do i shohim Guardians of the Galaxy në Thor: Love and Thunder? Nëse personazhet e Guardians of the Galaxy do të shfaqen në Thor: love and Thunder, kjo nuk do të ishte ndonjë çudi e madhe dhe pikërisht Vin…
Christian Bale do të jetë antagonisti i Thor: Love and Thunder
Sikur nuk na dilnin tashmë arsyet për të parë Thor 4. Christian Bale është zyrtarisht pjesë e kastit të Thor: Love and Thunder. Ai do të luajë antagonistin. Raportimet se Bale ishte në bisedime për të luajtur në film filluan…
Çdo film i ri i MCU në Marvel Phase 4
Ja çdo gjë që duhet të dini. Marvel ka sjellë zyrtarisht planet e saj për fazën e 4 të Marvel Cinematic Universe që në San Diego Comic-Con të vitit të shkuar, por që nga ajo pikë ka patur disa ndryshime…