Epic vjen me dy lojëra të mrekullueshme falas
Epic vazhdon të japë lojëra falas për PC çdo muaj në Epic Games Store dhe tashmë kompania ka bërë të ditura lojërat falas të muajit dhjetor. Së pari kemi The Escapists, një hit indie nga 2015, që tashmë është falas…