Karaktere nga librat e The Witcher që do donim t’i shikonim në lojë
Meve, Milva, Bonhart dhe më shumë personazhe të cilët do të donim ti shikonim në The Witcher e ardhshëm Nëse keni luajtur The Witcher 3: Wild Hunt duke eksploruar çdo cep të tij me kujdes dhe keni lexuar librin nga…
The Witcher 3 vendos një rekord të ri për numrin e lojtarëve në Steam
The Witcher 3: Wild Hunt është ndoshta një nga lojërat më të vlerësuara të të gjitha kohërave. Lëshuar në 2015 nga CD Projekt Red, loja është luajtur nga miliona lojtarë në Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch dhe Steam. Përkundër…