fbpx

Tag: the witcher season 2

Xhirimet e Season 2 të The Witcher kanë përfunduar
Bazuar në serinë e librave me të njëjtin emër nga autori polak Andrzej Sapkowski, The Witcher u shfaq premierë në Netflix në 2019. Me protagonist Henry Cavill si Geralt i Rivia, sezoni i parë u prit mirë nga admiruesit dhe…
Duket sikur Wild Hunt do të jetë në Season 2 të The Witcher
Fotografitë e xhirimeve që ndodhin në Saunton Beach në Devon tregojnë atë që sigurisht duket si Wild Hunt në një skenë nga adaptimi i Netflix i Season 2 të The Witcher. Lojtarët e video lojës njohin Wild Hunt si armiqtë e fundit, si…
Aktori i Tormund në GOT do të jetë pjesë e The Witcher Season 2
Aktori i Game of Thrones, Kristofer Hivjuhas,mesa duket ka një rol në sezonin e dytë të The Witcher të Netflix, sipas raportimeve të fundit. Redanian Intelligence, një faqe që ka të bëjë me lajmet në The Witcher dhe projekte të…