Tag: the weeknd

2K dhe The Weeknd po bashkëpunojnë
2K Foundations, krahu bamirës i gjigantit botues të lojërave 2K, ka bashkëpunuar me Qytetin e Torontos, artistë vendas të lindur The Weeknd dhe Nav për të siguruar Lawrence Heights të Torontos me një fushë basketbolli të rinovuar. Në veçanti, projekti…
The Weeknd sapo bleu një Gaming PC prej 8,000$ dhe është i mahnitshëm
Abel Tesfaye, i njohur si The Weeknd, është një nga emrat më të mëdhenj në muzikë, por ylli kanadez është gjithashtu i apasionuar pas lojërave dhe një lojtar i zjarrtë. The Weeknd është duke shijuar suksesin e performancës të Super…
Just Dance 2021 zbulon 9 këngë të reja, përfshirë Eminem dhe The Weeknd
Just Dance 2021 do të vijë këtë vit në Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X dhe Google Stadia dhe Ubisoft zbuloi këngët e reja që do i shtohen lojës gjatë eventit të Ubisoft Forward. Nëntë…