Tag: The Textorcist

Merrni The Textorcist falas këtë javë në Epic Games Store
E enjtja gjithmonë sjell një raund të re lojërash falas në Epic Games Store. Giveaway i Dungeons 3 tashmë ka ikur nga dyqani dhe Epic ka sjellë një lojë të re për këtë javë. Ajo është The Textorcist: The Story…