Tag: The Sims 4

Fshati Springvale i Genshin Impact është krijuar tashmë në The Sims 4
Një lojtar ka krijuar fshatin Springvale të Genshin Impact në lojën The Sims 4 Loja më popullore e momentit, Genshin Impact, ka në botën e saj disa qytete dhe fshatra të cilat janë pëlqyer shumë nga fansat. Një lojtar i…
The Sims 4 vjen me një fundjavë falas në Steam dhe ulje në DLC
Ju mund të provoni The Sims 4 falas këtë fundjavë në Steam dhe të merrni shumicën e The Sims 4 DLC mjaft lirë. Oferta filloi të premten në 30 tetor dhe është e vlefshme deri sot në 1 nëntor. Gjatë…
The Sims 4 po feston muajin e trashëgimisë Hispanike me gjëra falas
Muaji i trashëgimisë Hispanike mbahet gjatë datave 15 shtator deri në 15 tetor në SHBA dhe për të festuar, The Sims 4 ka sjellë items dhe receta të reja. Ka një menu të tërë me ushqime plus dekorime të jashtme,…
Star Wars do të vijë në Sims 4
Ju do të mund të përdorni Force në lojën tuaj të ardhshme të Sims dhe nuk do ju duhen mods për ta bërë këtë gjë. The Sims 4 Star Wars: Journey to Baatu është një crossover zyrtar i Star Wars…
The Sims 4 do të marrë një reality TV show
Konkurentët do të tregojnë aftësitë e tyre për një çmim prej $100,000. The Sims nuk është një nga ato lojëra që ta pret mendja të ketë potencial esports, por edhe ndërtimi i shtëpiave dhe historive mund të jetë diçka kompetitive,…
The Sims 4 dhe Titanfall 2 janë tashmë në Steam
Lojërat janë gjithashtu me ulje. Pak para livestream-it të EA Play, Electronic Arts solli një tjetër tufë lojërash dhe DLC në Steam, duke përfshirë këtu dramën first-person, A Way Out, simulatorin The Sims 4 dhe Titanfall 2. Këto shtojca të…
Zbulohen lojërat e PS Plus për shkurt 2020 në PlayStation 4
3 lojëra, por jo Crash Bandicoot çuditërisht Lojërat e shkurtit 2020 për PS Plus janë zbuluar. Si zakonisht, të abonuarit do të marrin dy lojëra falas për PlayStation 4, por këtë rradhë falas do të jetë gjithashtu edhe Firewall Zero…
Island Living është expansion-i më i ri i The Sims 4
Mund të përkëdhelni një delfin, hehe Expansion-i i rradhës për The Sims 4 ju çon që të jetoni jetën ishullore. Island Living e sjell të gjithë lojën në një ishull tropikal dhe bashkë me të sjell shumë aktivitete që normalisht…
Apex Legends mblodhi mbi 2.5 milion përdorues në 24 orët e para – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Shikoni trailerin e ri për Sekiro: Shadows Die Twice 4. The Sims 4 është bërë një sukses miliarda dollarësh për EA 3. Resident Evil 2 dhe Kingdom Hearts III kryesojnë listat…