Tag: the simpsons

Ky krahasim i hartës së GTA 5 dhe Homer Simpson do t’ju ngulitet në kokë
E keni parasysh kur dikush thotë diçka që nuk e dinit dhe pastaj papritmas ju ngulitet në kokë? Këtë herë është dikush që krahason një hartë që e njihni si pëllëmbën e dorës me një nga ikonat më mëdha të…
Ja se si të merrni Disney Plus falas
Abonentët e Xbox Game Pass Ultimate mund të marrin përsëri një trail falas për shërbimin streaming Disney Plus, në kohën e duhur për premierën e serisë së re Marvel, Loki. Disney dhe Xbox njoftuan një bashkëpunim në fund të vitit…
The Simpsons parashikuan se Tom Hanks do të kishte Coronavirus?!
Të paktën kështu mendojnë fansat Lufta kundër COVID-19, sëmundja e shkaktuar nga Coronavirus, është shfaqur në një mori mënyrash befasuese vetëm gjatë kësaj jave. Gjërat morën një kthesë marramendëse natën e së mërkurës, kur u zbulua se Tom Hanks dhe…