Tag: the rock

Black Adam sjell trailer e ri me Dwayne “The Rock” Johnson
Më në fund doli traileri për filmin e shumëpritur Black Adam me Dwayne Johnson dhe fansat e superheronjve po e pëlqejnë atë. Në film, Johnson luan Black Adam, një personazh jo i njohur nga DC Comics, i cili është një…
Dwayne Johnson nuk e mbështet më Joe Rogan
Dwayne 'The Rock' Johnson ka hequr dorë nga mbështetja e tij e mëparshme për Joe Rogan, pasi i tërhoqën vëmendjen klipet e vjetra të podkasterit të diskutueshëm duke përdorur sharje racore. Rogan është aktualisht në qendër të një debati të…
Dwayne Johnson ngacmon njoftimin për filmin e ri
Dwayne "The Rock" Johnson me sa duket është duke bërë një tjetër film përshtatur nga një videolojë, sipas një interviste të fundit, por ai nuk ka zbuluar ende se cila lojë është duke u përshtatur. Johnson është i njohur në…
DC zbulon pamjet e para të Black Adam
Sapo janë zbuluar pamjet e para të The Rock në Black Adam. Dwayne 'The Rock' Johnson ka qenë duke folur për filmin për muaj dhe muaj. Nga kërcënimi i individëve të tjerë të superfuqishëm në universet DC dhe Marvel e…
Jason Momoa mund të bëjë një film me ‘The Rock’
Protagonisti i Aquaman, Jason Momoa është shumë i emocionuar për të bashkëpunuar me Dwayne "The Rock" Johnson në një film të ri, megjithatë ka vetëm një problem në planin e tij. Xhirimet janë planifikuar të fillojnë muajin tjetër në filmin…
The Rock mund të marrë një skin në Fortnite
Pas një paraqitjeje shumë cartoon-ish në Macy’s Thanksgivings Day Parade, The Rock sugjeroi se mund të marrë një skin në battle royale-in e famshëm Fortnite. Macy’s Thanksgiving Day Parade njihet për referencat e pop culture. Mes Pikachu, Goku dhe personazheve të…
Filmi i Borderlands do The Rock në rolin e Claptrap
Ka mundësi që në të ardhmen të shohim Dwayne Johnson në filmin e Borderlands si Claptrap. Drejtori krijues Paul Sage e diskutoi këtë preferencë të tij gjatë një interviste të mbajtur ditët e fundit. Një film i Borderlands është për…