Fortnite do të shfaqë një skenë ekskluzive nga Star Wars: The Rise of Skywalker
Bëni gati kokoshkat! Epic Games po përgatit një tjetër event në Fortnite, por këtë rradh duket se po marrin dhe pak ndihmë nga Star Wars. Muajin e kaluar, seria fantastiko-shkencore e Disney dhe Lucasfilm filloi bashkëpunim me Fortnite duke sjellë…
Star Wars: Pavarësisht ç’dëgjohet në trailer, Palpatine ka vdekur
Do iu pëlqente ta shihni sërish Palpatin? Gjatë trailerit të parë të Star Wars: Episode 9- The Rise of Skywalker, mund të dëgjohet diçka që të bën direkt të mendosh se antagonisti kryesor i serive, Emperor Palpatine do të ngrihet…
Zbulohet traileri i Star Wars 9, bëhuni gati për The Rise of Skywalker
Trailer-i i parë i Star Wars 9 tregon një rikthim të ligë Pas zbulimit të lojës më të re Jedi: The Fallen Order, ka ardhur më në fund dhe trailer-i i Star Wars 9, e së bashku me të dhe…