Tag: the promised neverland

Çfarë duhet të shohin fansat e anime këtë sezon dimri
Sezoni dimër nuk ka shumë që ka hyrë dhe shumë anime të reja ka nisur të cilat kanë marrë goxha vëmendje në episodet e tyre të para. Me ketë rast ne do t’iu sjellim disa nga anime që duhet të…
The Promised Neverland sjell detaje të reja mbi sezonin e dytë
Pas debutit të madh që anime bëri gjatë sezonit të parë në vitin 2019, The Promised Neverland fitoi një popullaritet të madh. Së fundmi, një visual key është publikuar duke zbuluar shumë detaje rreth sezonit të ardhshëm dhe se çfarë…
Zbulohen detaje të reja rreth sezonit të dytë të The Promised Neverland
Nëpërmjet një postimi në Twitter janë zbuluar disa detaje të reja rreth anime The Promised Neverland Sezoni i Halloween është koha më e mirë për të parë seriale ose filma horror dhe pse jo për të zbuluar detaje rreth sezonit…