Tag: The Long Dark

Mos humbni lojën falas që sjell Epic Games sot
Epic Games Store ka sjellë një nga dhuratat më të bukura këtë sezon festiv për gamers, duke dhënë nga një lojë falas për 15 ditë rresht. Sot është dita e tretë dhe do të keni mundësinë të merrni falas një…