Tag: the last of us part II

The Last of Us Part II mund të luhet në 60 FPS tashmë
The Last of Us Part II (TLOU2) ishte shumë më ambicioz sesa paraardhësi i tij The Last of Us, një lojë e cila shiti mbi 17 milion kopje, në çdo mënyrë të mundshme. Përfshirë grafikisht si dizajn arti fotorealistik i…
The Last Of Us Part 2 ka arritur një rekord që asnjë lojë tjetër ka arritur
Nuk është e nevojshme të thuhet se The Last Of Us Part II është një divisive game. Vazhdimi i shumëpritur i Naughty Dog nuk ishte ai që pritej prej nesh kur doli në treg qershorin e kaluar dhe ky ishte…
Sony konfirmon datat e The Last of Us Part II & Ghost of Tsushima
Ekskluzivja e PS4, The Last of Us Part II do të lançohet në datë 19 qershor. Kjo u konfirmua nga Sony në një postim të bërë në blogun e tij të hënën që lamë pas. Ghost of Tsushima, një tjetër…
Top 20 lojërat më të shumëpritura për 2020 – Guida e GameON Albania
2019-a tashmë përfundoi dhe viti 2020 nis me një lojë fantastike si Dragon Ball Z: Kakarot. Sa për muajt në vijim mund të themi që lojërat do të jenë po aq mbresëlënëse. Ndër to mund të përmendim; Cyberpunk 2077, The…
The Last of Us II do të zbulohet këtë muaj
Një media event në 24 shtator pritet të zbulojë detaje të mëtejshme për lojën. Një nga misteret më të mëdha në botën e videolojërave sot është data e lançimit për një nga lojërat më të shumëpritura të historisë... jo nuk…