The Last of US Part II Review pa spoilers
Pas 7 vitesh pritje, The Last of Us Part 2 më në fund ka ardhur. Aventura pikëlluese e Joel dhe Ellie në PlayStation 3 kishte një prej fundeve më të përfolura në historinë e videolojërave dhe shumë menduan se historia…
PewDiePie zbulon pse The Last of Us 2 ishte një rrëmujë totale
Gjatë transmetimit të tij në 27 qershor, PewDiePie dha opinionin e tij mbi The Last of Us Part 2, pasi e mbaroi lojën para 150k shikuesve. Ylli suedez shpjegoi se përse loja e Naughty Dog ishte një rrëmujë totale. Teksa…
Trailer-i i The Last of Us 2 shfaq gameplay dhe grafikat e lojës
Ka ardhur koha për hakmarrje! Naughty Dog premtoi se do të shfaqte një trailer të ri për The Last of Us: Part II dhe ata nuk na kanë zhgënjyer. Loja do të lançohet në 19 qershor dhe më poshtë ju…
Gameplay i The Last of Us 2 bëhet leak online me mjaft spoilers të përfshirë
Mos u shqetësoni, ne nuk po diskutojmë ndonjë nga këta spoilers në këtë artikull Më shumë pamje të The Last of Us 2 janë publikuar online nga një punonjës anonim i Naughty Dog, duke zbuluar spoiler kryesorë të historisë për…
The Last of Us Part II do të vonohet për shkak të Coronavirus
Iron Man VR gjithashtu do të vonohet Sony njoftoi se e ka vonuar The Last of Us Part II të Naughty Dog "deri në një njoftim të mëtejshëm" për shkak të pandemisë COVID-19. Lojë ishte paraparë të niste në 29…
The Last of Us 2 do të lançohet në shkurt të 2020 për PS4
Zbulohen data e lançimit dhe trailer i The Last of Us 2 Gjatë prezantimit State of Play më të fundit, Sony zbuloi datën e lançimit të The Last of Us Part II nëpërmjet një trailer-i të ri, të cilin mund…
Data e lançimit të The Last of Us Part 2 do të zbulohet këtë javë
The Last of Us Part 2 është një nga të pakëtat lojëra ekskluzive të PlayStation 4 që ende nuk i dihet data e lançimit. Gjithsesi kjo pritet të ndryshojë së shpejti. Një leak thotë se traileri i ri i The…
Zhvilluesi u përgjigjet zërave se The Last Of Us 2 do të vijë këtë vit
Naughty Dog do të japë zyrtarisht më shumë detaje për lojën në Playstation 4 kur të jenë gati Ka kaluar shumë kohë që prej detajeve të fundit mbi The Last of Us: Part 2, e duke parë se Sony nuk…
Rriten spekulimet për këtë datë lançimi të The Last of Us: Part 2
2019 mund të jetë një vit plot surpriza Ky është një thashethem që thjesht nuk do të zhduket. The Last of Us: Part II do të lançohet këtë vit. Është sugjeruar se ky sequel nga Naughty Dog mund të jetë…
Mysterious trailer shows new characters for The Last of Us Part 2
At the Paris Games Week, Sony has released a new trailer for The Last of Us Part 2, which seems a bit mysterious since it doesn’t include Joel or Ellie. Instead, the clip shows some previously unknown characters who are…