Tag: The Last Of Us movie

Seriali i The Last Of Us publikon imazhet e parat
Gjatë Thursday Summer Game Fest, bashkë-krijuesi i serialit dhe producenti ekzekutiv Neil Druckmann ndau foton e parë nga shfaqja, ku shfaqeshin yjet Pedro Pascal dhe Bella Ramsey si personazhet kryesorë Joel dhe Ellie. Druckmann, i cili është gjithashtu shkrimtari dhe…
Kur do të vijë TV Show i The Last Of Us
Seriali i ardhshëm televiziv The Last of Us në HBO është xhiruar për pjesën më të madhe të vitit të kaluar, por fansat ende nuk kanë mësuar se kur do të dali në të vërtetë seriali. Ndërsa HBO e ka…