fbpx

Tag: The Gold Armed Gang

Sezoni i 6 i Brawl Stars po vjen me 2 Brawlers të rinj
Sezoni i 6 i Brawl Stars pritet të nis me 12 Prill. Sezoni i ri me dizanje të “Wild West” quhet The Gold Armed Gang, dhe do të sjellë një update të madh në lojë, që përfshin 2 Brawlers të…