Tag: The Escapists

Zbulohet loja e re falas e Epic Games Store
Kemi arritur në fund të javës dhe kjo do të thotë që Epic Games Store ka lëshuar lojën e saj të re falas. Edhe këtë javë do të keni mundësi të merrni lojën tuaj pa asnjë kosto dhe këtë javë…
Epic vjen me dy lojëra të mrekullueshme falas
Epic vazhdon të japë lojëra falas për PC çdo muaj në Epic Games Store dhe tashmë kompania ka bërë të ditura lojërat falas të muajit dhjetor. Së pari kemi The Escapists, një hit indie nga 2015, që tashmë është falas…