Tag: the elder scrolls

Elder Scrolls Online do të jetë falas për t’u luajtur
Loja më e madhe multiplayer e Bethesda dhe ZeniMax Online Studios, Elder Scrolls Online, është falas për t’u luajtur gjatë kësaj jave bashkë me shumë veçori të tjera. Versioni falas i Elder Scrolls Online do t’iu ofrojë goxha veçori të…
Veçori të cilat do të donim ti shikonim në Elder Scrolls VI
Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit. The Elder Scrolls VI është një prej lojërave…
Një leaker zbulon detaje të rëndësishme mbi The Elder Scrolls 6
Leak-u zbulon datën e lançimit dhe quest-in kryesor të lojës Një përdorues në Reddit vendosi të përdori subreddit-in e Bethesda për të zbuluar informacione sekrete mbi The Elder Scrolls 6, pa dhënë informacione për veten e tij, por duke thënë…
Duket se Bethesda është pranë lançimit të një loje të re
Ka shumë mundësi të jetë një Fallout i ri Shpesh herë në të shkuarën, dyqanet online kanë zbuluar lojërat e reja para prezantimit zyrtar të tyre. Rasti më i fundit ishte përpara E3 2018, ku Walmart zbuloi një numër të…
Lojërat më të mira të Krishtlindjeve për PC-në tuaj
Krishtlindjet janë ashtuquajtur si periudha më e bukur e vitit. Është periudha ku në vend që të dalesh jashtë në të ftohtë, është ide më e mirë të qëndrosh brenda i mbuluar me batanije dhe të luash lojëra në cfarëdolloj…
The Elder Scrolls 6 është akoma larg, Bethesda konfirmon historinë.
Nëse jeni të ngazëllyer për hyrjen e ardhshme kryesore në "The Elder Scrolls", ju do të qëndroni gjatë në pritje. Elder Scrolls VI, të cilin Bethesda e njoftoi në E3 këtë vit, nuk do të shfaqet në këtë “console generation”,…