Tag: the elder scrolls online

Elder Scrolls Online do të jetë falas për t’u luajtur
Loja më e madhe multiplayer e Bethesda dhe ZeniMax Online Studios, Elder Scrolls Online, është falas për t’u luajtur gjatë kësaj jave bashkë me shumë veçori të tjera. Versioni falas i Elder Scrolls Online do t’iu ofrojë goxha veçori të…
The Elder Scrolls Online zbulon kapitullin e ri, Blackwood
Bethesda Softworks zbuloi se një kapitull i ri është rrugës për The Elder Scrolls Online ndërsa merr emrin Blackwood. Ky do të jetë kapitulli i parë i asaj që do të jetë harku i historisë Gates Of Oblivion që u…
The Elder Scrolls Online do të sjellë një expansion plot ndryshime
Një postim i fundit dha disa detaje rreth një expansion-i të ri në territoret e The Elder Scrolls Online. Ky i fundit duket të sjellë rikthimin e Elsweyr si edhe një klasë të re magjistarësh dhe dragonjsh. Vetë studioja madje…